Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Сьомого грудня 2017 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася презентація програми «Два дипломи», яку представили студентам декан гуманітарного факультету Вищої школи управління охороною праці в місті Катовіце (Республіка Польща) Яцек Скорус та  молодший спеціаліст з питань міжнародної співпраці Вищої школи управління Катерина Лук’янова.

Студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя мають можливість отримати додатково диплом Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах. Програма пропонує навчання за такими напрямами: «управління», «внутрішня безпека», «управління та технологія виробництва». Програма 2D зорієнтована на студентів, які навчаються на першому, другому та третьому семестрі магістратури.

Інформацію про умови участі, терміни подання заявки, тривалість програми та фінансові питання ви можете знайти  у презентації.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

Фото Валентини Ващенко

Читайте також «Українська освіта – європейського рівня» - http://www.uezd.com.ua/ukrajinska-osvita-jevropejskoho-rivnya/