Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Контакти

30 листопада 2017 року кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було проведено науково-практичний семінар «Професійне становлення фахівців соціальної сфери: досягнення і перспективи», у якому взяли участь фахівці соціальної сфери з різних регіонів України – випускники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Залишивши у різні роки рідну «Alma mater», нині вони повернулися керівниками, директорами, держслужбовцями, науковцями, успішними практиками соціальної педагогіки і соціальної роботи. Обговорення актуальних проблем професійного становлення перепліталося з екскурсом в 15-річну історію кафедри і факультету, зі спогадами учасників про свої студентські роки, подяками викладачам. Також відбулась презентація книги «Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи: п’ятнадцять кроків розвитку», підготовленої до ювілею колективом кафедри. Перший примірник було урочисто вручено першій завідуючій кафедрою, заслуженому працівнику НДУ, канд.пед.наук, доц. Суховєєвій Н.М.

На семінарі були присутні і нинішні студенти, які змогли переконатися і в затребуваності своєї майбутньої професії, і в широкому спектрі закладів, установ, організацій, в яких працюють їхні попередники, і в престижності диплому Ніжинського університету.

Олег Лісовець

Прочитано 317 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative