Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя вчились розпізнавати прояви корупції та активно протидіяти цьому явищу на навчальному тренінгу «Вчимося жити без корупції",  який 22 листопада у стінах університету провела громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини».

В семінарі взяли участь: керівник проекту Олександр Підгорний, тренери: юрист Сергій Нестеренко громадський активіст-медійник Юрій Паперний, Голова громадського об’єднання «Антикорупційне бюро м. Ніжина та Ніжинського району» Олександр Давиденко. Також в семінарі взяли участь декан історико-юридичного факультету Володимир Мартиненко та студенти вишу.

Відкрив захід ректор Ніжинського державного університету Олександр Самойленко, який підкреслив важливість боротьби з корупцією та роль молоді у цьому.

Метою заходу стало формування антикорупційної правосвідомості студентів, надання молоді знань щодо шляхів запобігання корупції, забезпечення умов для формування елементів правової культури, правових орієнтирів і правомірної поведінки. 

Формат проведення семінару дав можливість учасникам не тільки ознайомитись із нормативно-правовими актами, норми яких регулюють відносини, що виникають у сфері запобігання корупції, а й спільно обговорити питання шляхів боротьби з корупцією та розкрити вплив цього негативного явища на свідомість людини.

Під час проведення семінару проводилося анкетування поінформованості молоді щодо рівня корупції, вирішувалися практичні завдання щодо протидії корупції.

Олександр Підгорний підкреслив: «Ціль нашого приїзду – можливість ознайомити студентів, з таким явищем, як корупція, як з нею можна боротися, в які силові структури можна звернутися, та як себе вести під час можливих корупційних дій».

Тренінги на цю тему громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» проводить також в Чернігівському національному технологічному університеті та в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці проекту: https://www.facebook.com/razzdolkor/в соціальній мережі Facebook.

 

Підготувала: Валентина Ващенко

Фото Валентина Ващенко та Олександра Турчинова

Прочитано 348 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative