Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

25 жовтня на базі КОЦ «Юність» творчий проект #naStile  провів чергову дискотеку – Halloween party! Це вже шоста тематична дискотека #naStile.

Дані заходи проходять за підтримки соціально-гуманітарного відділу, профкому студентів та студентської ради університету.

Як зазначив один із керівників проекту голова профкому та провідний фахівець соціально-гуманітарного відділу Іванюк Сергій: ми всі дуже раді і десь здивовані, що наша ідея набирає таких обертів. Ще півроку тому, коли ми організовували першу дискотеку #naStile з Аліною Лещенко (голова студради), то навіть уявити не могли, що все це досягне таких масштабів. У вересні ми вирішили розширювати склад проекту і запросили активних і креативних студентів з різних факультетів. І це дає результати: усі вони небайдужі до свого заняття і виконують просто шалений обсяг роботи, за що я їм дуже вдячний. Наша мета проста – студенти мають отримувати задоволення від життя в НДУ ім.Гоголя та зробити КОЦ «Юність» центром відпочинку студенства. Дякуємо, звичайно ж, ректору Самойленку Олександру Григоровичу, що іде на зустріч нашим ідеям, фахівцю соціально-гуманітарного відділу Михайленку Михайлу Анатолійовичу, що створює чудові технічні умови для проведення дискотек на «Юності» і всьому соціально-гуманітарному відділу за підтримку.  Halloween party - це вже шоста наша дискотека і вона зібрала більше 200 студентів!  Ми постійно намагаємося вдосконалюватись і пропонувати щось нове. Наприклад, почали оформлювати інтер’єр  «Юності» у стилі поп-арт.

Також хотілось б сказати, що ми не обмежуватимемося дискотеками. У листопаді планується проведення благодійного вечору.

Шість дискотек #naStile:

1.      Дискотека 90-х

2.      Black and White

3.      Summer party

4.      Open Air

5.      Мульт – party

6.      Halloween party

Анна Лебедєва

Прочитано 672 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative