Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Нещодавно студенти І курсу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя  спеціальності 081 Право успішно пройшли ознайомчу практику в судових та правоохоронних органах міста Ніжина.

Нагадаємо, що в НДУ саме цього року відкрито спеціальність з підготовки професійних юристів, і перший набір студентів пройшов успішно. Зараз триває навчальний процес, що орієнтований не лише на отримання сучасних теоретичних знань з різних галузей права, а також і на вироблення практичних навичок з основних сфер юридичної діяльності.

Відвідавши в межах ознайомчої практики Ніжинський міськрайонний суд, Ніжинську місцеву прокуратуру та Ніжинський відділ поліції ті майбутні юристи, які зацікавились сферою кримінальної юстиції, мали змогу визначитись із майбутньою професійною діяльністю. Показово, що в усіх зазначених структурах катастрофічно не вистачає підготовлених працівників з вищою юридичною освітою, тож студенти отримали відповідні запрошення по закінченню навчання.

З цікавих розповідей студенти дізнались про структуру органів, їх функції та повноваження, складні моменти та тонкощі роботи оновлених структур; побачили нововведення судового розгляду, правозахисної роботи та взяли участь у тестуванні засобів правоохоронної діяльності.

На всіх базах практики правників зустріли дуже гостинно, тож принагідно хотілося б висловити подяку керівництву цих органів та тим працівникам, які приділили свій час роботі із студентами-практикантами. Ми висловлюємо захоплення людьми, які в складний період реформування судової та правоохоронної системи присвятили себе служінню Закону та охороні і захисту нашого спокою. Ми також зробимо все, щоб підготувати гідне поповнення лав правозахисників у стінах нашого славетного ВУЗу, де нарешті відроджено традиції надання якісної юридичної освіти. Нагадаємо, що НДУ вже здійснював підготовку юристів у межах Ніжинського юридичного ліцею (1840 — 1875 рр.).

Серед випускників тих часів багато відомих юристів, що працювали у різних галузях права, зокрема і Федір Іванович Леонтович, іменем якого буде названо аудиторію для студентів-юристів, відкриття якої відбудеться незабаром. Облаштування приміщення аудиторії та засоби наочності для юристів підготовлено за кошти Спілки адвокатів України, яка співпрацює з університетом в межах підготовки якісних фахівців цього напрямку.

  к.ю.н., доц. Ларченко М.О.

Прочитано 588 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative