Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

26 жовтня в Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя  перебував лектор Німецької академічної Служби обміну студентів (ДААД), викладач Сумського Національного аграрного університету Карстен Грунвальдт.

Він провів лекції студентам факультету іноземних мов про літні стипендіальні програми ДААД для студентів третього та четвертого курсів, а також тест on-DaF для подання заявки на участь у програмах Служби обміну студентів.

Проходження цього тесту визначить рівень володіння німецькою мовою, і, за результатами тестування, кращі студенти вишу матимуть можливість подання заявки на участь у літніх стипендіальних програмах ДААД, аби поїхати на безкоштовне навчання в Німеччину в літній період.

Валентина Ващенко