Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Контакти

У минулі вихідні, 21 та 22 жовтня, відбулися змагання з рибної ловлі “Осінній хижак - 2017” серед працівників Ніжинського державного університету. Традиційним організатором змагань виступив профспілковий комітет університету. Ареною змагань вже вкотре було обрано озеро Трубин у селі Ядути, яке у бувалих рибалок славиться на великих окунів та щук, які і повинні були стати головними трофеями змагань. Забігаючи на перед необхідно сказати, що озеро виявилась щедрим на рибну здобич.

У цьому році позмагатися виявили бажання десяток професіоналів та любителів рибалки. Основні підрозділи університету виставили своїх представників. Цього разу змагання проводилися у два дні, тому в залік йшла вся спіймана хижа риба.

Погода порадувала рибалок, що стало додатковим стимулом у запеклій боротьбі. За результатами змагань  перемогу здобув Кубрак Сергій. В його активі пара щук, загальною вагою понад кілограм. Друге місце посів Андрущенко Олександр, столяр старого корпусу. Його результат – щуки на 600 г., а замкнув трійку призерів Микола Роговець. Крім того, всі бажаючи позмагалися у “тихому полюванні” на гриби. Тут беззаперечним переможцем виявився Олег Коровай (майстерня). Переможці отримали цінні призи та  подарунки.  Гарний настрій та задоволення від проведеного на природі дня були підкріплені смачною юшкою, що була спільно приготована всіма учасниками змагань. 

Прочитано 198 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative