Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята Дня працівників освіти!

У наш з вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за  фахову підготовку молодого покоління українців, а отже ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Висловлюю Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм! Творіть нашу українську освіту, розвивайте науку та виховуйте молоде покоління задля щасливого майбутнього Української держави!

Бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії та добра! Нехай ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!

З повагою,

Ректор Олександр Самойленко