Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Справжне танцювальне шоу «Майданс» готують студенти Ніжинського державного університету. Його підготовка проходить під керівництвом та за ініціативою фахівців соціально-гуманітарного відділу. Допомагають  у підготовці до проекту студенти факультету культури і мистецтв НДУ.

 

У шоу планують брати участь студенти гуртожитків, які розділяться на три команди. Кожного вечора вони тренуються на території університету: біля Гоголівського корпусу або ж на спортивному майданчику біля гуртожитку №3.

Начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход про «Майданс»:

Мета заходу – об’єднати студентів, дати можливість відчути спорідненість та належність до одного організму – Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Показати, що такі масові заходи потреба молодих людей, адже студенти енергійні, сучасні, бажають проявити себе. Креативна ідея цього заходу належать фахівцям соціально-гуманітарного відділу Михайлу Михайленку та Сергію Іванюку. Як завжди, кожен із фахівців соціально-гуманітарного відділу вносить свою долю в організацію та проведення таких свят. Адже захід вимагає великої підготовки – це по-перше, організація масових  репетицій, старанність хореографів, по-друге, залучення спонсорів, по-третє, підбір професійного журі, по-четверте, технічне оснащення свята тощо. Навіть погодні умови також можуть вплинути на проведення цього свята – студенти будуть танцювати на вулиці. Тільки спільними зусиллями можна реалізувати будь-яку ідею. І в нас це вийде обов’язково - ми не один раз це доводили!

Старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії Анна Сірякова:

В шоу будуть приймати участь три команди: в першій та другій команді – по 50 чоловік, третя команда налічуватиме 20 учасників.

Танцювальна дуель трьох команд буде проходити в три етапи: перший  - в ході танцю, учасники шоу створять малюнок на тему: «Я люблю НДУ», другий етап – батл - танцювальне змагання між учасниками для виявлення найсильнішого з них, і третій етап – імпровізація, тобто учасники шоу повинні будуть повторити невідомі для них рухи, які буде показувати хореограф.

Студенти хореографи дуже активно включилися до роботи. Я вважаю це для них гарна практика  випробувати  свої професійні знання, зуміти не тільки танцювати самим, але й своїм прикладом надихнути велику кількість студентів на участь в цих змаганнях. Вперше в стінах нашого вузу буде проводитись такий маштабний танцювальний захід.                                                                                                                                                                 Хореографи «Майдансу» - студенти факультету культури і мистецтв:

Гурт 2: Пінченко Катерина, Перегуда Олександр, Олещенко Євгеній, Журавель Ольга;   

Гурт 3: Гузь Оксана, Пилипенко Михайло, Колібаба Володимир;

Гурт 4: Гладков Іван, Коптель Артем, Білан Оксана-гурт4.

Організатори шоу говорять, що точна дата «Майдансу» поки ще не визначена, але приблизно – це має бути перша половина жовтня. До шоу будуть залучені спонсори, створене професійне журі, запрошені ЗМІ, працівники університету, а також усі бажаючі переглянути шоу наживо.

Валентина Ващенко

Фото: Валентина Ващенко та Михайло Пилипенко

Прочитано 615 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative