Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Дієвою стала міжнародна співпраця між нашим університетом і Вищою державною професійною школою у Хелмі (Польща).  18-23вересня 2017року на факультеті психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя гостювали і працювали польські колеги - професор Павел Скшидлевський та доктор педагогіки Галина Бейгер.  Кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було організовано круглий стіл на тему «Актуальні соціальні та освітні проблеми в Україні та Польщі:шляхи їх вирішення».  Привітали учасників зустрічі декан факультету Олексій Тимошенко та секретар ніжинської спілки поляків Марія Наконечна.

Студенти-майбутні фахівці соціальної сфери, спеціалісти психологічної служби у міських закладах освіти, викладачі різних кафедр факультету соціальної педагогіки та соціальної роботи з інтересом слухали професора Павла Скшидлевського про філософські аспекти сучасної освіти. А філософів ніжинського вишу цікавило питання, яке ж місце посідає філософія серед навчальних дисциплін у європейських вищих навчальних закладах. Особливо активно включилися в обговорення актуальних соціальних та освітніх проблем присутні спеціалісти- практики разом з доктором педагогіки Галиною Бейгер. Завершилася зустріч з польськими науковцями фотознімками на згадку. Ініціаторка та співорганізаторка заходу Світлана Борисюк озвучила пропозицію продовжити співпрацю і запросила усіх до участі в написанні спільної монографії за темою круглого столу ( матеріали до монографії приймаються на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи).

Науковці польського вищого навчального закладу разом з викладачами кафедри продовжили свою роботу з учнями ніжинської загальноосвітньої школи №5. У формі диспуту восьмикласники затишної міської школи шукали свої відповіді на питання «Що таке добро у житті людини?», обмірковували ідеї філософа Павла Скшидлевського та розмовляли про права дитини у міжнародних документах з доктором педагогіки Галиною Бейгер. Науково-методичний семінар «Реформування освіти у сучасній Україні та Польщі», організований кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи у обласному педагогічному ліцеї,складався з двох частин – робота з учнями міського та обласного ліцеїв і - з викладачами обласного ліцею.

Звіт про організацію стажування польських викладачів при кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М.Гоголя підготувала
доцент Борисюк Світлана

Прочитано 293 разів

Галерея зображень

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative