Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та НДУ імені Миколи Гоголя за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускниці фулбрайтівської програми, профессора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Лариси Засєкіної на тему: "Криза національного масштабу в Україні: від психічної травми до зцілення". Лекція відбудеться 28 вересня 2017 року о 11.30 у 118 аудиторії нового корпусу.

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів Education USA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.