Go to English

Промайнуло гомінке літо. Закінчилася літня виховна практика в дитячих оздоровчих таборах. Вересень зібрав у навчальних аудиторіях студентів. У перший тиждень навчання на факультетах були проведені підсумкові конференції, на яких студенти ділилися своїми щирими емоціями, незабутніми відчуттями, розповідали про труднощі під час роботи в таборі, згадували «своїх» дітей, висловлювали поради щодо методичної та практичної роботи на майбутнє. Студенти-практиканти продемонстрували самовіддану виховну роботу, ініціативність, творчий підхід до організації і проведення табірних і міжтабірних заходів.

Адміністрація баз практики сподівається на подальшу спільну діяльність з оздоровлення та виховання дітей нашої незалежної України.

Вітаємо студентів із успішним закінченням літньої виховної практики. Бажаємо творчості та натхнення. Упевнені, що час, проведений у роботі з дітьми, принесе справжню користь на шляху оволодіння педагогічною професією та залишиться в серцях яскравим і незабутнім моментом студентського життя.

 

Олена Філоненко, завідувач навчальної, виробничої практики,

Тетяна Хоминець,  методист відділу практики

Прочитано 190 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative