Промайнуло гомінке літо. Закінчилася літня виховна практика в дитячих оздоровчих таборах. Вересень зібрав у навчальних аудиторіях студентів. У перший тиждень навчання на факультетах були проведені підсумкові конференції, на яких студенти ділилися своїми щирими емоціями, незабутніми відчуттями, розповідали про труднощі під час роботи в таборі, згадували «своїх» дітей, висловлювали поради щодо методичної та практичної роботи на майбутнє. Студенти-практиканти продемонстрували самовіддану виховну роботу, ініціативність, творчий підхід до організації і проведення табірних і міжтабірних заходів.

Адміністрація баз практики сподівається на подальшу спільну діяльність з оздоровлення та виховання дітей нашої незалежної України.

Вітаємо студентів із успішним закінченням літньої виховної практики. Бажаємо творчості та натхнення. Упевнені, що час, проведений у роботі з дітьми, принесе справжню користь на шляху оволодіння педагогічною професією та залишиться в серцях яскравим і незабутнім моментом студентського життя.

Олена Філоненко, завідувач навчальної, виробничої практики,

Тетяна Хоминець,  методист відділу практики