Шановні колеги!
Оргкомітет просить вибачення у зв’язку з перенесенням наукового зібрання

«Микола Гоголь і сучасний світ: проблеми вивчення»

на 16–18 травня 2017 року

XIIІ МІЖНАРОДНА ГОГОЛЕЗНАВЧА конференція

відбудеться на базі Гоголезнавчого центру

Ніжинського державного  університету імені Миколи Гоголя

Орієнтовна тематика доповідей:

• Гоголь і християнська культура.
  • Гоголь і народна культура.
  • Гоголь та світовий літературний процес.
  • Гоголь й українська література.

Вимоги до оформлення матеріалів:

За матеріалами конференції будуть відібрані статті до чергового випуску «Гоголезнавчих студій» та збірника наукових праць «Література та культура Полісся». Тексти надаються в електронному вигляді в текстовому редакторі Microsoft Word у форматі .doc чи .rtf Обсяг публікації ― до 30 тис. знаків, вкл. з пробілами.

Обов’язкові короткі відомості про автора та розгорнуті анотації до статті (100―250 слів) й ключові слова (3―8 слів) - укр., рос. та англ. мовами.

Стандарти: кегль – 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25 см, шрифт – Times New Roman . Мова статті: українська / російська / англійська. Оформлення довідкового матеріалу в кінці статті: список літератури обов’язковий (подається із зазначенням загальної кількості сторінок книги/статті в 2-х варіантах: українською/російською мовою і латиницею (references)); бібліографічні джерела наводяться в алфавітному порядку; бібліографічні посилання у тексті беруться у квадратні дужки, подаються арабськими цифрами [3], через кому ― номер сторінки [1, с. 55]; через крапку з комою ― декілька джерел [2; 7]; том указується через кому римскими цифрами [4, ІІ, с. 337].

Харчування і проживання за рахунок учасників конференції.

Для участі в роботі конференції просимо надіслати заявку на електронну або поштову адресу оргкомітету до 15 квітня 2017 року : Гоголезнавчий центр, НДУ ім. МГоголя, вул. Графська, 2, м. Ніжин, Чернігівська обл., Україна, 16600.

Конт. телефон: +38 (04631) 2-36-33.

Доповіді слід надати до початку роботи конференції.

Завантажити вимоги для ознайомлення