Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1021

28 грудня 2016 року в культурно-освітньому центрі «Юність» відбувся новорічний ранок для дітей співробітників Ніжинського державного університету, організований соціально-гуманітарним відділом за підтримки профкому співробітників НДУ. Діти переглянули новорічну виставу. У головних ролях були студенти нашого вузу Курило Ярослав, Гузь Оксана, Власенко Ірина, Пластун Карина, Бородуха Марина, Бузюн Альона, Квітковська Аліна та Пилипенко Михайло. Діти мали змогу показати свої таланти в декламуванні віршів, за що були нагороджені солодкими подарунками від Діда Мороза, Снігуроньки та казкових героїв дійства.

Галерея зображень

{gallery}1021{/gallery}