24 вересня в рекреації історико-юридичного факультету було гамірно. Між парами, на перервах, відбулося «Свято осені». Його підготувала і провела студрада історико-юридичного факультету. На свято завітав декан історико-юридичного факультету Володимир Мартиненко. Цей захід зацікавив багатьох студентів та викладачів університету, які мали змогу взяти участь у лотереї або придбати хендмейд-вироби чи смаколики від майбутніх юристів. Також вже традиційним було «Караоке на історичному». Четверо охочих студентів боролися за звання кращого співака. Усі вони були нагороджені призами та оплесками від присутніх. Гості свята отримали чимало позитивних емоцій. Сподіваємось, сьогоднішній захід сприятиме розвитку ініціативи і креативності студентів.

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу