Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 081 ПРАВО

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя навчаються майбутні юристи, захисники правопорядку, юрисконсульти, нотаріуси, судді, адвокати та інші представники юридичних професій.

Детальніше ...

МАГІСТРАТУРА

На кафедрі політології, права та філософії з 2016 року діє магістерська програма «Політологія. Гендерні студії» за спеціальністю 052 «Політологія». Спеціалізація магістерської програми на гендерних студіях започаткована в рамках грантового міжнародного проекту № 561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP-GeSt «Гендерні студії: крок до демократії і миру у сусідніх з Європою країнах з різними традиціями» за програмою ЄС Еразмус+, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. У 2018 році програма «Політологія. Гендерні студії» успішно акредитована за другим (магістерським) рівнем.

Детальніше ...

БАКАЛАВРАТ

Обрання майбутньої професії – найвідповідальніший момент в житті людини. Досягнення успіху в кар’єрі безпосередньо залежить від життєвої позиції молоді, наскільки активно та свідомо вона вивчає динаміку сучасного ринку праці.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative