Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Загальна інформація

Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії» - це щорічний проект українсько-польських молодіжних обмінів та неформальної освіти Ніжинського державного університету імені  Миколи Гоголя, Педагогічного університету в Кракові та  Асоціації молодіжних ініціатив Олькуша «Сімо» (за підтримки Ніжинської міської ради).

Мета міжнародної літньої школи полягає в утвердженні серед студентської молоді України та Польщі демократичних цінностей та думки про правильність євроінтеграційного вибору; поглибленні знань щодо досвіду адміністративних реформ в Україні та Польщі, формування навиків аналізу перспектив та пошуку шляхів розв’язання проблем самоврядних територіальних громад, що виникають у процесі реалізації курсу на децентралізацію влади.

 

Детальніше ...

І Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії: українське та польське бачення»

Проект І Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії: українське та польське бачення» був реалізований 24 серпня – 3 вересня 2017 року на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Співорганізаторами проекту стали Педагогічний університет у Кракові та Виконавчий комітет Ніжинської міської ради.

Детальніше ...

ІІ Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії: польський та український досвід децентралізації очима молоді»

Проект ІІ Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії: польський та український досвід децентралізації очима молоді» був проведений 01 – 08 серпня 2018 р. в Олькуші – Кракові (Республіка Польща). Польсько-українська літня школа об’єднала студентів 4 університетів – Педагогічного університету в Кракові, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Київського університету імені Бориса Грінченка та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Детальніше ...

ІІІ Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії: український та польський досвід децентралізації очима молоді»

 Проєкт "ІІІ Міжнародна літня школа «Виклики для сучасної демократії: український та польський досвід децентралізації очима молоді»", 01 – 09 серпня 2019 р. (Ніжин-Київ)

Партнерська організація в Польщі: Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży Olkuskiej „SIMO” (Olkusz), Педагогічний університет імені Комісії Національної Освіти в Кракові.

Почесний патронат:Посольство Республіки Польща в Києві.

Партнери:

  • Київський університет імені Бориса Грінченка;
  • Ніжинська міська рада;
  • Ніжинська районна рада;
  • ГО Ніжинська Спілка поляків «Астер»;
  • ГО «ІНІЦІАТИВА В ДІЇ».
Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative