Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Науковий візит студентів історико-юридичного факультету НДУ імені Миколи Гоголя до Кракова

Упродовж 8 – 11 листопада 2021 року група студентів історико-юридичного факультету НДУ імені Миколи Гоголя під керівництвом доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Юлії Кузьменко, доцента кафедри історії України Максима Потапенка та директорки музейного комплексу НДУ імені Миколи Гоголя Анни Парубець відвідали м. Краків (Республіка Польща) на запрошення Педагогічного університету імені Комісії національної освіти в Кракові. Метою поїздки була участь у роботі ІІ Міжнародної наукової конференції "Історія як інструмент сучасних міжнародних конфліктів" у якості дискутантів та спікерів.

Детальніше ...

Магістранти спеціальності 081 «Право» та викладачі НДУ ім. М. Гоголя взяли участь у заході, присвяченому кампанії боротьби із замовними роботами

21 жовтня 2021 р. магістранти першого та другого курсів спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш, А. Щербина, М. Яременко) та викладачі історико-юридичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць) взяли участь у вебінарі «Що робити з замовними роботами?» Американських Рад із міжнародної освіти в межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (AcademicIntegrityandQualityInitiative – AcademicIQ).

Детальніше ...

Відкрита online-лекція з практичної політології від професіонала-практика

12 жовтня 2021 року для студентів третього курсу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (спеціальність 052 Політологія) відбулася публічна лекція генерального директора директорату інформаційного суверенітету Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Тарабукіна Олексія Юрійовича на тему "Дезінформація та маніпуляції: проблеми ідентифікації та протидії".

Детальніше ...

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 Право відбудеться у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя 27-29 вересня 2021 р. Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти буде працювати в дистанційному режимі та проведе online-зустрічі з адміністрацією університету, науково-педагогічними працівниками, здобувачами, студентським самоврядуванням, роботодавцями та іншими стейкхолдерами.

 

Детальніше ...

Підсумкова конференція з виробничої практики за участю потенційних роботодавців

18 червня 2021 року відбулася конференція за підсумками проходження виробничої практики здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право НДУ імені Миколи Гоголя.

Детальніше ...

Академічна мобільність: актуальні можливості та механізм реалізації

За ініціативи гаранта ОПП «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти проф. І.А. Городецької 18 червня 2021 року для магістрантів відповідної спеціальності було організовано та проведено онлайн зустріч з фахівцем відділу міжнародних зв’язків В.В. Онищенком, мета якої – підвищення якості інформування здобувачів ОП про актуальні можливості академічної мобільності та залучення їх до міжнародних програм розвитку й інтернаціоналізації.

Детальніше ...

Тренінг з питань етики, доброчесності та протидії корупції: результати та впровадження досвіду

Директоратом європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України було проінформовано ЗВО про можливість для студентів-правників приєднатись до інтерактивного онлайн тренінгу з питань етики, доброчесності та протидії корупції, організаторами якого є Університет Східної Англії (Великобританія) у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя», українськими правничими школами та експертами з питань доброчесності та протидії корупції (http://surl.li/vzfl, http://surl.li/vzfp).

Детальніше ...

Магістранти спеціальності 081 «Право» та викладачі НДУ ім. М. Гоголя взяли участь в онлайн заході з питань дотримання академічної доброчесності

19 травня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш) та викладачі історико-юридичного факультету (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у вебінарі «Етика наукового дослідження» Американських Рад з міжнародної освіти у межах упровадження проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ).  

Детальніше ...

Декада «Молодь у науці»: секція «Право»

Незважаючи на складнощі, обумовлені COVID-19 здобувачі вищої освіти завдяки спільним зусиллям адміністрації та НПП Університету активно залучаються до реалізації наукових заходів, що проводяться в НДУ імені Миколи Гоголя.

Так, 18 травня 2021 року  в межах проведення декади «Молодь у науці» відбулось засідання секції «Право» (керівник секції – проф. Городецька І.А., секретар – доц. Геєць І.В., модератори заходу – магістрант першого курсу історико-юридичного факультету Петрушенко В.Є. та проф. Городецька І.А.).

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative