Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Тренінг з питань етики, доброчесності та протидії корупції: результати та впровадження досвіду

Директоратом європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України було проінформовано ЗВО про можливість для студентів-правників приєднатись до інтерактивного онлайн тренінгу з питань етики, доброчесності та протидії корупції, організаторами якого є Університет Східної Англії (Великобританія) у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя», українськими правничими школами та експертами з питань доброчесності та протидії корупції (http://surl.li/vzfl, http://surl.li/vzfp).

Детальніше ...

Магістранти спеціальності 081 «Право» та викладачі НДУ ім. М. Гоголя взяли участь в онлайн заході з питань дотримання академічної доброчесності

19 травня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш) та викладачі історико-юридичного факультету (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у вебінарі «Етика наукового дослідження» Американських Рад з міжнародної освіти у межах упровадження проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ).  

Детальніше ...

Декада «Молодь у науці»: секція «Право»

Незважаючи на складнощі, обумовлені COVID-19 здобувачі вищої освіти завдяки спільним зусиллям адміністрації та НПП Університету активно залучаються до реалізації наукових заходів, що проводяться в НДУ імені Миколи Гоголя.

Так, 18 травня 2021 року  в межах проведення декади «Молодь у науці» відбулось засідання секції «Право» (керівник секції – проф. Городецька І.А., секретар – доц. Геєць І.В., модератори заходу – магістрант першого курсу історико-юридичного факультету Петрушенко В.Є. та проф. Городецька І.А.).

Детальніше ...

Використовуємо можливості неформальної освіти: нові здобутки та визнання результатів навчання

Положенням про організацію освітнього процесу в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (зі змінами від 19.09.2019 р.) врегульовано чіткі та зрозумілі правила визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, які є доступними для всіх учасників освітнього процесу та послідовно дотримуються під час реалізації ОП (http://www.ndu.edu.ua/storage/norm_baza/polozennia_pro_org_osv_process.pdf).

Детальніше ...

Напрями подальшої реалізації, розвитку та вдосконалення ОПП «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Однією з умов успішної акредитації освітніх програм є врахування зауважень і рекомендацій експертних груп за іншими ОП, а також безпосереднє залучення здобувачів вищої освіти до процесу вдосконалення, періодичного перегляду освітньої програми та інших процедур забезпечення її якості як партнерів.

Детальніше ...

Online-зустріч з відомим судовим експертом, психологом-криміналістом, кримінологом

23 квітня 2021 року магістранти спеціальності 081 Право (В. Петрушенко, А. Труш, К. Железняк) та викладачі історико-юридичного факультету (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) НДУ імені Миколи Гоголя спільно з НПП і студентами Академії ДПтС мали унікальну можливість спілкування з відомим в Україні та за її межами  судовим експертом з психології та лінгвістики, психологом-криміналістом, кримінологом Юрієм Ірхіним.

Детальніше ...

Відкрита online-лекція з сучасного адміністративного права від професіонала-практика з Німеччини

16 квітня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш) та НПП кафедри політології, права та філософії (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя мали нагоду бути присутніми на публічній лекції судді адміністративного суду м. Берлін, Голови представництва GIZ (Німецького товариства міжнародного співробітництва) Йорга Пудельки на тему «Розвиток сучасного адміністративного права в Німеччині та Центральній Азії».

Детальніше ...

Вдосконалюємо професійні компетентності

10 квітня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (Петрушенко Віталій, Труш Анна) та викладачі кафедри політології, права та філософії (проф. Городецька І.А., доц. Геєць І.В., доц. Дудченко О.С.) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у вебінарі «Права людини та верховенство права в історичних подіях та постатях», який є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема.

Детальніше ...

Спілкування з професіоналом-практиком

6 квітня 2021 року для магістрантів І курсу спеціальності 081 Право була проведена відкрита лекція адвоката з багаторічним досвідом надання правової допомоги Кубрака Юрія Івановича на тему «Представництво і захист прав, свобод та інтересів клієнтів: актуальні питання».

Детальніше ...

Неформальна освіта як інструмент удосконалення професійних компетентностей сучасного фахівця у сфері права

29 березня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (Петрушенко В.Є., Железняк К.А.) та викладачі кафедри політології, права та філософії (проф. Городецька І.А., доц. Дудченко О.С., доц. Геєць І.В.) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у вебінарі «Історія розвитку прав людини у світі», який відкрив серію онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative