Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Акредитація та ліцензування

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

25.10.2017. Ця дата стала стартовою для історико – юридичного факультету в діяльності благодійність. Студенти ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя провели благодійну акцію «Цей День в Історії» для Ніжинського дитячого будинку- інтернату.

Впродовж декількох тижнів студенти факультету збирали неохідні речі, а саме: одяг, взуття, іграшки, книжки та канцприладдя. Все це було подаровано дітям. Також не можна, не описати ті позитивні емоції та враження, які отримали студенти від знайомства з мешканцями інтернату.

Цікавою, змістовною була концертна програма, яку підготували студенти факультету та учні інтернату. Хотілося б виокремити сольні номери: чудовий танець «Циганочка»  у виконнанні Яни Смілик, Сергій Андрейча зі своєю супутницею - гітарою виконав авторську пісню «Взлітай», від Авраменка Романа були почуті вірші про Батьківщину Т.Г.Шевченка, фінальну пісню «Все Буде Добре» заспівала Анастасія Мельничук.

Вихованці інтернату також проявили справжні таланти: зіграли для нас на шумових інструментах, станцювали флешмоб, декламували вірші. Приємною несподіванкою стало виконання гімну нашої держави одним із вихованців.

Після концертної програми студенти факультету подарували мешканцями інтернату солодощі: цукерки та печиво.

На думку студентів, захід, який був проведений, має стати відродженням добрих традицій і справ на історико – юридичному факультеті Ніжинського державного університету.

Текст: Мельничук Анастасія

Фото Анастасії Примушко 

Прочитано 389 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative