ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

Вітаємо хореографічні колективи факультету культури і мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – «Народний аматорський художній колектив профспілок України» Ансамбль народного танцю «ЗАБАВА», керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Пархоменко О.М. та хореографічний ансамбль (театр хореографічних мініатюр) «ДИВЕРТИСМЕНТ», керівник – старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії Сірякова Г. В. з блискучою перемогою в першому обласному фестивалі-конкурсі «ТАНЦЮВАЛЬНА ОЛІМПІАДА 2018»  яка відбулась 23 березня 2018 року в приміщені Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Організатори фестивалю-конкурсу – факультет фізичного виховання, кафедра фізичного виховання та хореографії.

Мета – розвиток та популяризація хореографічного мистецтва в області; виявлення талановитої та обдарованої молоді; підвищення рівня виконавської та балетмейстерської майстерності

Конкурсна програма з різних хореографічних напрямків проводилась у двох категоріях:

Категорія А – серед студентів училищ, коледжів та університетів за напрямком підготовки «Хореографія»;

Категорія В – серед учнів ЗНЗ незалежно від рівня хореографічної підготовками.

Номінації:

1. Класичний танець.
  2. Народна хореографія, фолк
  3. Сучасна хореографія.
  4. Сучасна спортивна хореографія.
  5. Бальна хореографія

Кількісний склад: соло, дует,тріо, колективи (від 4 чоловік та більше).

За рішенням журі колективи отримали:

• Диплом лауреата І місце. Хореографічний ансамбль «Дивертисмент» /Гладков Іван, Гузь Оксана/, категорія А, номінація – народна хореографія, назва номеру – «Ніч яка місячна».
  • Диплом лауреата І місце. Хореографічний ансамбль «Дивертисмент» /Білан Оксана, Пилипенко Михайло/, категорія А, номінація – сучасна хореографія, назва номеру – «Легенда про мак».
  • Диплом лауреата І місце. «Народний аматорський художній колектив профспілок України» Ансамбль народного танцю «ЗАБАВА», категорія А, номінація – народна хореографія, назва номеру – «Чорноморець».
  • Диплом лауреата ІІ місце. Хореографічний ансамбль «Дивертисмент» /Гладков Іван, Коптель Артем, Пелипенко Михайло/, категорія А, номінація – народна хореографія, назва номеру – «Весільні шафери».

Дипломом за яскравий сценічний образ та високий рівень виконавської майстерності в обласному фестивалі-конкурсі «ТАНЦЮВАЛЬНА ОЛІМПІАДА 2018» отримали:

• «Народний аматорський художній колектив профспілок України» Ансамбль народного танцю «ЗАБАВА» за номер «Чорноморець».
  • Хореографічний ансамбль (театр хореографічних мініатюр) «ДИВЕРТИСМЕНТ» за номер «Ніч яка місячна».

Усіх учасників та керівників вітаємо з перемогою, бажаємо творчих звершень та подальших перемог.