Факультет культури і мистецтв

Деканат

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Творчі колективи

Молодіжний хор “Світич”

Оркестр народних інструментів

Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

Новини факультету

І Мистецько-педагогічні читання пам’яті професора О. Я. Ростовського.

15 березня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на базі факультету культури і мистецтв відбулися І Мистецько-педагогічні читання пам’яті професора О. Я. Ростовського.

Олександр Якович Ростовський ‒ відомий вчений не лише у нашій країні, а й далеко за її межами. Його перу належить більше 200 наукових праць з мистецької педагогіки, ним розроблено цілий напрямок у науці – «педагогіка музичного сприймання», за його програмами навчаються діти у школах України, і це лише невеликий перелік здобутків. Все своє життя до останнього дня, науковець працював у Ніжині, у стінах древнього вузу, залишивши за собою помітний слід і ставши справжнім прикладом для наслідування.

Детальніше ...

Студентка НДУ Ірина Шевченко підкорила журі та глядачів Міжнародного фестивалю «Україна єднає світ»

За підтримки Mініcтepcтвa культури України 25 — 26 лютого Київ зібрав численну кількість творчих людей з різних країн України та ближнього зарубіжжя. Всього близько 2000 талантів заповнило приміщення Українського Дому. Тут проходив п’ятий ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ». Напруга зашкалювала. Хвилювалися батьки, діти та їхні наставники. Дуже велика кількість учасників і колективів, високий рівень їхньої виконавської майстерності спонукав кожного учасника викладатися на повну силу. Від міста Ніжин виступала на  конкурсі студентка третього курсу факультету культури і мистецтв Ірина Шевченко, викладач Коробка Валентина Іванівна. 

Детальніше ...

Міжнародний фестиваль конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси"

Оргкомітет Другого Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «КВІТНЕВІ ВИКРУТАСИ» щиро запрошує Ваш творчий колектив прийняти участь у чудовому дійстві, що присвячене Міжнародному дню танцю.

Свято відбудеться у славетному навчальному закладі Лівобережної України – Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Будемо раді зустрічі з Вами.

Завантажити положення для ознаймолення

Детальніше ...

Перемога Валерії Клапчук на Міжнародному конкурсі

Магістрантка факультету культури і мистецтв – бандуристка Валерія Клапчук повернулася с Першого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Stankovich-fest», який проводився в місті Свалява Закарпатської області.

Детальніше ...

І Мистецько-педагогічні читання пам’яті професора О. Я. Ростовського на тему «Актуальні проблеми мистецької освіти»

Запрошуємо Вас взяти участь у І Мистецько-педагогічних читаннях пам’яті професора О. Я. Ростовського на тему «Актуальні проблеми мистецької освіти», яка відбудеться 15 березня 2017 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

До участі запрошуються провідні наковці України, докторанти, викладачі, аспіранти та студенти ВНЗ.

Детальніше ...

Урочистості з нагоди 154-річчя вшанування пам’яті Січневого Повстання

Днями в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбулися урочистості з нагоди 154-річчя вшанування пам’яті Січневого Повстання.

Детальніше ...

Світич на урочистому прийомі Посольства Польщі

Колектив Молодіжного хору «Світич» Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко взяв участь в Урочистому прийомі з нагоди Національного Свята Незалежності Республіки Польща, згідно офіційного запрошення.

Детальніше ...

Вітаємо ансамбль народного танцю "Забава"

Вітаємо ансамбль народного танцю "ЗАБАВА" Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя (керівник доц. Пархоменко О.М., концертмейстер Волосок О.М.) з першим місцем у Міжнародному фестивалі-конкурсі творчих досягнень "Золотий апельсин" м. Одеса, номінація "Народний танець" молодь. Бажаємо успіхів у подальших творчих досягненнях.

Детальніше ...

Всеукраїнська науково-практична конференція “Освітньо-мистецькі горизонти України: теорія і практика”

19-20 жовтня 2016 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на базі факультету культури і мистецтв імені Олександра Ростовського проходила Всеукраїнська науково-практична конференція “Освітньо-мистецькі горизонти України: теорія і практика”.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 7-16-28

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

  

Google Analytics Alternative