ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

І знову переможні здобутки Володимира Гливацького, студента ІІІ курсу по фаховому класу хорового диригування професора Людмили Шумської.

Володимир взяв участь в VI Міжнародному музичному конкурсі«Bravo», який нещодавно завершився в Туреччині. Конкурс організовано музичною асоціацією «CASPI ART SANAT VE SANATSAL EGITIM HIZMETLERI TIC. LTD. STI.» (Туреччина). Змагання проводяться по відео записам в декількох номінаціях: сольний спів, музичні інструменти, хори, оркестри, хорове та оркестрове диригування.

В номінації «Хорове диригування» студент Навчально-наукового інституту мистецтв Володимир Гливацький здобув «GRAND PRIX»! Професійне журі конкурсі високо оцінило творчий підхід до інтерпретації хорових творів, індивідуальність виконавця, реалізація художнього задуму, рівень виконавської майстерності.

Також, Володимир Гливацький взяв участь в Міжнародному онлайн-конкурсі «UKRAINE-GEORGIA WITHOUT RESTRICTIONS», який проводився 09-10 липня 2022 року в місті Батумі (ГРУЗІЯ) Всесвітньою асоціацією виконавських мистецтв «WAPA WORL», Міністерством культури Аджарської автономної республіки та Оргкомітетом Міжнародного фестивалю - конкурсу мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ».

Професійне журі конкурсу високо оцінило творчий підхід до інтерпретації хорових творів, індивідуальність виконавця, реалізацію художнього задуму, рівень виконавської майстерності. І знову перемога: «GRAND PRIX» в номінації «Диригування»!

Оргкомітети конкурсів надіслали подяки професору Людмилі Шумський за високий рівень підготовки учасника. В записі конкурсних програм взяли участь концертмейстери кафедри вокально-хорової майстерності – Алла Кульбака та Галина Брюзгіна.

Пишаємось нашими майстрами та їхнім вихованцем! Зичимо Володимиру Гливацькому нових перемог на шляху до висот диригентської майстерності!

Пресцентр ННІ мистецтв