Go to English

Деканат

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Творчі колективи

Молодіжний хор “Світич”

Ансамбль народного танцю «Забава»

Оркестр народних інструментів

Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

Шановні друзі!

Запрошуємо вас взяти участь  у ХVІІ  Всеукраїнському  юніорському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської  майстерності, який відбудеться з 19 по 21 квітня 2018 року в  Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Мета юніорського конкурсу – привернення уваги до талановитих юних музикантів; популяризація класичної музики у дитячо-юнацькому  середовищі; розвиток традицій національного вокального та інструментального виконавства; формування відкритого культурно-освітнього простору для музично-естетичного спілкування та обміну досвідом як між юними музикантами, так і між викладачами та відомими  музикантами.

Основні завдання конкурсу: демонстрація виконавської майстерності юних музикантів різноманітних навчальних закладів та спеціальностей; встановлення нових творчих контактів; виявлення найбільш талановитих учасників конкурсу  для подальшого  навчання у мистецьких ВНЗ України; обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки та виконавства.

Автор проекту конкурсу – професор Шумська Людмила Юріївна.

Завантажити Положення про юніорський конкурс 2018

Повний телефонни довідник