ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

З 1 по 4 лютого у м. Прилуки відбувся ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви - 2018» за підтримки  Міністерства культури України, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Прилуцької міської ради. На ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль „Мистецькі барви” зібралося близько 800 конкурсантів з різних куточків України та з Республіки Білорусь.

У фестивалі-конкурсі взяли участь молодіжні та дитячі творчі колективи, окремі виконавці у віці від 6 до 35 років з України та зарубіжжя у таких номінаціях: ВОКАЛ /колективи, окремі виконавці/ , ХОРЕОГРАФІЯ /колективи, окремі виконавці/, ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО /колективи, соло/, ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР /колективи, окремі виконавці/, РОК-МУЗИКА, ХІП-ХОП-МУЗИКА, ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕМИСТЕЦТВО.

Учасників фестивалю оцінювало висококваліфіковане міжнародне журі з України та Республіки Білорусь: засновник та директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» Олександр ДУБОВИК; співзасновник Благодійної організації “Мистецькі барви”, начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради Катерина МОВЧАН; завідувач кафедри естрадного співу Чернігівського музичного училища ім. Л.М. Ревуцького народна артистка України, голова журі Марина ГОНЧАРЕНКО; завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, професор, народний артист України Микола ШУМСЬКИЙ; викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, співачка, актриса, заслужена артистка АР Крим, заслужена артистка України Ленара ОСМАНОВА; викладач естрадного вокалу вищої категорії дитячої музичної школи мистецтв м.Барановичи, Бреської обл., республіка Білорусь Ольга БОЛБАТ; проектний менеджер проекту COMUS, директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. Василя Маслова Тетяна ЗОЦЬ; знаний художник, учасник всеукраїнських виставок, автор ілюстрацій до дитячих книг Степан ВЕРБЕЩУК; викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, член Спілки художників України Євгенія ЛИПОВЕЦЬКА; член спілки художників України, заслужений художник України Віктор ШУЛЬГА; викладач Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Людмила ПАХОМОВА; заслужена артистка естрадного мистецтва України Наталія МАРКЕВИЧ.

У фестивалі взяли участь магістрантка АЛЬОНА БІРЮК та студентка ІІ курсу СОФІЯ НІЖЕНЕЦЬ факультету культури і мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Вони гідно представили на фестивалі свій навчальний заклад, показали високий виконавський рівень та впевнено здобули перемогу в номінації «Інструментальний жанр». АЛЬОНА БІРЮК (фортепіано) - (клас викладача – канд.пед.наук, доцента Л.В.Гусейнової) отримала звання ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ, СОФІЯ НІЖЕНЕЦЬ (бандура) - (клас викладача – народного артиста України, професора М.О.Шумського) стала ЛАУРЕАТОМ ІІІ СТУПЕНЯ.

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів та нових творчих злетів!