Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

24 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за бакалаврською та магістерською ОП, а також науково-педагогічні працівники, які забезпечують  ці ОП, взяли участь у черговому заході в межах проєкту «Дипломатичний фронт» за ініціативи Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції й Інформаційного центру ЄС. Гостем п’ятнадцятої зустрічі проєкту  була Наталія Аношина, тимчасово повірена у справах України в Королівстві Бельгія та у Великому Герцогстві Люксембург. Її виступ був присвячений питанням співпраці Королівства Бельгії та України в умовах повномасштабної російської агресії, зокрема, і нетрадиційним формам дипломатії (публічної, культурної, освітньої, кулінарної). Спікерка надала вичерпні відповіді  на численні запитання слухачів щодо особливостей дипломатичної роботи в Бельгії.

Дякуємо організаторові – колективу факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету за унікальну можливість розширити знання про сучасну дипломатичну практику України!