Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

12 квітня 2024 р. викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов та здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня Освітньо-професійної програми «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» долучилися до інтерактивного онлайн майстер класу Promoting reflective teaching with “Your Smart Observation App”, розробленого творчим колективом випускників міжнародного проєкту "Professional Development for Instructors of Preservice Teachers" Антоніною Девіцькою, к.філ.н., доценткою кафедри прикладної лінгвістики Ужгородського національного університету, Інесою Мельник, к.пед.н., доценткою кафедри англійської філології Івано-Франківського національного університету імені Василя Стефаника, Юлією Дацько, к.філ.н., доценткою кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Головною метою застосунку є сприяння рефлексивному навчанню майбутніх учителів англійської мови, полегшення процесу спостереження та аналізу навчально-виховного процесу, що відбувається під час навчальних (виробничих) педагогічних практик майбутніх учителів. Завдяки цьому інструменту студенти та викладачі можуть ефективно оцінювати уроки, обмінюватися досвідом та робити висновки для подальшого удосконалення своєї роботи.

Навчально-практичний захід об'єднав як студентів, так і викладачів, із Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Житомирського державного університету імені Івана Франка.