Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

5 квітня 2024 року відбулося заняття з методики викладання іноземної мови зі студентами 2-го курсу Освітньо-професійної програми «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яке відвідала випускниця Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, вчитель англійської мови Ніжинської гімназії №2 Ніжинської міської ради, ментор ОК «Навчальна практика (з відривом від теоретичного навчання)» Ірина Скалозуб.

Заняття пройшло в онлайн-форматі, що дало змогу організувати зустріч із педагогом, незважаючи на її щільний розклад, та залучити максимальну кількість студентів до обговорення ефективних активностей, спрямованих на формування англомовної мовленнєвої компетентності в говорінні.

Проведення заняття саме ментором ОПП було надзвичайно важливим, оскільки студенти мали можливість переконатися в високій теоретичній підготовці свого вчителя-наставника, заняття якого вони спостерігають та використовують під час мікровикладання на навчальній практиці, поділитися власними думками та взяти участь у дискусії.

Усі учасники заняття отримали цінний досвід та знання, які допоможуть їм у майбутній професійній діяльності.