Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

7 березня 2024 року в межах двостороннього договору про співробітництво між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Житомирським державним університетом імені Івана Франка розпочався проєкт COUL за моделлю міжвузівського співробітництва COIL (Collaborative Online International Learning). Проєкт спрямований на організацію дистанційної академічної мобільності студентів першого бакалаврського рівня вищої освіти ОПП Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література. Спільну роботу розпочали зі студентами 4-х курсів двох ЗВО. Керівниками проєкту є Ольга Пономаренко (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) та Наталія Щерба (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

Перше спільне заняття, на якому викладачі провели ряд team building активностей та повідомили про мету та завдання проєкту, відбулося на платформі Zoom з використанням інтерактивних можливостей Jamboard, Padlet та спеціально створеного сайту для використання під час реалізації спільного навчання. Студенти поділились своїм баченням професійного розвитку сучасного вчителя англійської мови, спираючись на власний досвід педагогічної діяльності під час проходження виробничої практики в школах.