Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

20 березня 2024 року здобувачі освіти за бакалаврською та магістерською ОП спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а також науково-педагогічні працівники, які забезпечують ці ОП, взяли участь у черговому заході в рамках проєкту «Дипломатичний фронт» за ініціативи Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції й Інформаційного центру ЄС. Спікером даного заходу був Ростислав Огризко, директор Першого територіального департаменту МЗС України. Його презентація та подальший відкритий діалог зі слухацькою аудиторією дозволили студентам безпосередньо з першоджерела дізнатися актуальну інформацію щодо сучасної роботи професійної української дипломатії.

Дякуємо організаторові – команді факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету за унікальну можливість розширити знання про сучасну дипломатичну практику України!