Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

20 березня 2024 року професійний фотограф, фахівець з молодіжної роботи Ніжинського міського молодіжного центру Олександр Малаш провів майстер-клас з мистецтва фотографії для першокурсників спеціальності «Журналістика». Захід відбувся у бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Фотожурналістика – надважлива форма журналістики, котру майбутні спеціалісти намагалися освоїти поміж книжкових полиць у бібліотеці. Олександр Малаш допоміг їм у цьому. Студенти дізналися про деякі нюанси роботи з фотоапаратом (спеціальні налаштування, особливості підбору ракурсів, пошуку освітлення та навіть позування), а також основ сюжетної фотографії. Після теоретичної частини молодь спробувала себе в ролі фотографів та фотомоделей.

Метою проведення заходу також було створення серії фотографій на тему «Бібліотека в моїх очах» для Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Library in my eues. Go to read!», організаторами якого є кафедра реклами та зв’язків з громадськістю й кафедра інформаційних комунікацій Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Працівники читального залу бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя допомагали студентам у пошуку цікавих локацій для фотографування. А з допомогою фотографа Олександра Малаша першокурсники зуміли «впіймати» чимало вдалих кадрів.

Такі практичні заняття стали гарною мотивацією для нових творчих досягнень та подальшого пізнання специфіки професії.

Валерія Самойленко,

студентка I курсу спеціальності «Журналістика»