Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

6 березня 2024 р. здобувачі Освітньо-професійних програм «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня та іхні викладачі відвідали вебінар "Social-emotional Learning of Pre-service Teachers in EFL Classes", присвячений соціально-емоційному навчанню як інструменту розвитку м’яких навичок. Наприклад, уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати власними емоціями та розуміти емоції інших, працювати в команді, креативно і критично мислити тощо.

Вебінар відбувся в межах Освітного хабу "NotBox" Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Співпраця спікерів із 4 університетів, а саме: Ірини Школи (Бердянський державний педагогічний університет), Наталії Дмитренко (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Віолети Панченко (Комунальний заклад "Харківська гуманітарно-педагогічна академія") та Олени Гладкої (Криворізький державний педагогічний університет) ініціювала плідний обмін ідеями та досвідом, зробивши цю подію по-справжньому збагачуючою для майбутніх та досвідчених учителів англійської мови.

Отже, Ніжинський державний університет продовжує активно співпрацювати з колегами інших ЗВО, які брали участь у проєкті Professional Development and Exchange for Educators of Preservice English Language Teachers (Професійний розвиток та обмін для викладачів англійської мови педагогічних закладів) за підтримки посольства США в Україні.