Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

23 лютого 2024 року на відділенні іноземних мов факультету філології, історії та політико-юридичних наук НДУ ім. М. Гоголя відбувся заключний етап студентської олімпіади з перекладу для здобувачів ОП 035 Філологія. Германські мови і літератури (переклад включно) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Учасникам було запропоновано проявити себе у трьох видах перекладацької діяльності: переклад публіцистичного тексту, літературний переклад художнього тексту та послідовний переклад. Олімпіада мала на меті підтримати талановиту молодь, мотивувати до вивчення англійської мови, сприяти розвитку творчих здібностей, стимулювати до особистісного розвитку в умовах конкуренції, визначити рівень перекладацької компетентності та специфічних навичок перекладацької діяльності студентів. Переможцями олімпіади стали студентки 4-го курсу Софія Ковальчук і Анна Семченко, які матимуть можливість взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Переклад».