Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

7 лютого 2024 року відбулася зустріч студентів-практикантів ОП Середня освіта. Англійська мова та література з вчителем-методистом НВК №16 «Престиж» Тетяною Геннадіївною Шостак.

Проєкт «Методична майстерня вчителя» має на меті допомогу студентам-практикантам в організації освітнього процесу з англійської мови. Вчитель-майстер ділиться досвідом з різних актуальних проблем: як можна використати римовані форми та вірші для навчання, які види мовленнєвої діяльності можна розвивати, на що звернути увагу, щоб забезпечити максимально ефективну роботу з матеріалом – було предметом обговорення на цій зустрічі.

Традиційними вже стали заняття у Майстерні, де навчають організовувати роботу у парах та малих групах, демонструють техніки та прийоми іншомовного спілкування учнів різних вікових груп, знайомлять з підходами до використання краєзнавчого матеріалу на уроках англійської мови. Формат зустрічі залежить від умов навчання у школі: були як  дистанційні семінари, так і робота в аудиторії.

Ця зустріч була першою у цьому навчальному році. Сподіваємося на можливість подальшого обговорення секретів методичної майстерності вчителя та студентів.