Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

22 листопада 2023 р. на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук нашого університету відбувся захід з нагоди оголошення переможця конкурсу на переклад книги О. Печорної «У затінку земної жінки». У події, окрім представників адміністрації, викладачів і студентів університету, взяли участь голова Наглядової ради Благодійного фонду розвитку територіальних громад «Пам’яті Франциски Цайтлер» В. Демиденко, директор Фонду О. Трикашна, головний волонтер-благодійник Фонду М. Катруца, онука Франциски Цайтлер Т. Смаль, керівник краєзнавчого гуртка «Пошук» села Горбове Н. Хоменко.

На жаль, сама авторка книги «У затінку земної жінки» не змогла долучитися до заходу, тож надіслала своє відеозвернення, у якому привітала конкурсантів, а також побажала творчого натхнення. Слово було надане й учасницям конкурсу – студенткам відділення іноземних мов Софії Ковальчук, Алісі Лавриненко, Діані Мʼягкій, Надії Пугач, Еліні Чубі, а також студентці філологічного відділення Дарії Даценко. Вони поділилися враженнями від виконання перекладу уривку з книги і зазначили, що вбачали в конкурсі не тільки можливість набуття досвіду, а й усвідомлювали важливість поширення української культури серед іноземних читачів. Переможницею конкурсу стала студентка 3 курсу Надія Пугач. Щиро вітаємо її з початком професійної кар’єри, бажаємо терпіння та творчої наснаги!