Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Здобувачі вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, які навчаються за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, взяли участь в організованих Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв заходах на актуальні теми у форматі онлайн-дискусій в Медіацентрі ДП «ГДІП».

13 вересня об 11:00 відбувся круглий стіл на тему: «Ізраїльський безпековий досвід для України. Історичні та політико-правові паралелі». Модератор:  Олександр Мусієнко — керівник Центру військово-правових досліджень.

14 вересня об 11:00 відбулася дискусія на тему: «Лінгвоцид як один з інструментів рашизму». Модератор: Володимир Огризко, Надзвичайний і Повноважний Посол, Міністр закордонних справ України (2007–2009 рр.) – керівник Центру дослідження росії.

Обидві теми викликали величезний інтерес студентів університету як під час власне онлайн-дискусій, так і в процесі подальшого обговорення з викладачами на аудиторних заняттях.