Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Майбутні медійники, студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя долучилися до журналістських тренінгів. Інтенсивні навчання пройшли в рамках проведення Міжнародної літньої школи молодих журналістів – 2023. Організатором виступила кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка». Тривали ж тренінгові зустрічі з 7 по 9 червня в режимі онлайн, по дві-три години.

Спікерами школи виступили Артур Жук, випускник кафедри журналістики та засобів масової комунікації, СММ-фахівець-фрілансер, Сергій Нікішин, випускник кафедри журналістики та засобів масової комунікації, співвласник незалежного телебачення у Бродах, телеканал «Броди online», Ігор Шевчук, випускник кафедри журналістики та засобів масової комунікації, журналіст футбольної команди «Карпати» (м. Львів), Яна Слесарчук, журналіст-міжнародник, спеціальний кореспондент «ТСН» у США, Владислав Михайлишин, DELIVERY MANAGER B КОМПАНІЇ «CHARGEAFTER», (Ізраїль/США). Серед обговорюваних тем були СММ, штучний інтелект у мас-медіа, незалежна, міжнародна та футбольна журналістика. По завершенню кожного тренінгу учасники школи молодих журналістів мали змогу поспілкуватися зі спікерами у форматі «запитання-відповідь».

Загалом слухачами Міжнародної літньої школи молодих журналістів – 2023 стали не один десяток осіб зацікавлених журналістикою. До слова, подібні літні зустрічі «Львівська політехніка» проводить вже втретє.

Наталія Стрілець,

студентка IV курсу

спеціальності «журналістика»

факультету філології та політико-юридичних наук