Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

На кафедрі працює з 2006 року.

Посада – доцент (з 2006 р.).

Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук (1992 р.).

Вчене звання - доцент (2000 р.).

Освітнє і наукове зростання. Вищу освіту здобула у 1980 р., закінчивши Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В.Гоголя за спеціальністю «Музика та співи», отримала кваліфікацію вчителя музики та співів. У 1992 р. захистила кандидатську дисертацію на тему „Формування морально-естетичного досвіду молодших школярів засобами мистецтва» за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (диплом кандидата педагогічних наук - 1992 р.).

Професійне зростання. Із 1982 р. працює у Ніжинській вищій школі на музично-педагогічному факультеті на посадах концертмейстера (1982-1987 рр.), викладача (1987-1994 рр.), старшого викладача (1994-1997 рр.), доцента (з 1997 р.). З 2006 року працює на факультеті психології та соціальної роботи на посаді доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. З 2020 р. є гарантом освітньої програми «Позашкільна та інклюзивна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Професійні відзнаки:

Всеукраїнські – Відмінник освіти України (2020 р.), Почесна грамота Міністерства освіти України (1992 р.).

Університетські – Грамоти та Подяки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (2003 р., 2011 р., 2017 р., 2019 р.); Дошка Пошани (2015 р.), Диплом лауреата премії Вченої ради НДУ «За успіхи у науковій роботі зі студентами - 2019» (2020 р.).

Наукові інтереси, публікації. Основні напрямки наукових пошуків – соціальна робота з різними категоріями клієнтів; теорія і практика позашкільної освіти. У своєму науковому доробку має більше 80 публікацій, серед яких розділи монографій, наукові статті у фахових вітчизняних виданнях та зарубіжних журналах, підручники, навчальні та навчально-методичні посібники, в тому числі з грифом МОН України, навчальні програми, методичні рекомендації та навчально-методичні комплекси.

Навчальна і методична робота. Розробила та викладає навчальні дисципліни: «Соціалізація особистості», «Соціальна педагогіка», «Інноваційні моделі надання соціальних послуг", "Соціально-педагогічна робота з різними типами сімей", "Арттерапія у соціальній роботі", «Теорія і практика позашкільної освіти» та ін., керує курсовими роботами здобувачів вищої освіти. Під керівництвом Хлєбік С.Р. було успішно захищено більше 30 кваліфікаційних (дипломних, магістерських) робіт; підготовлені та опубліковані більше 50 студентських наукових праць; успішно готує студентів до участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах. В організації навчального процесу користується інноваційними методами та формами  проведення лекційних та практичних занять, серед яких - лекція у двох, лекція із запланованими помилками та ін.

Громадська і виховна робота. Виконує обов’язки куратора студентських груп, бере активну участь у роботі кафедри та факультету щодо організації виховної роботи із студентами в межах навчальної та позанавчальної діяльності. Керує студентською науковою проблемною групою «Актуальні проблеми соціального формування та розвитку молоді в регіоні».

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative