Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

На кафедрі працює з 2003 року.

Посада - доцент (2013 р.).

Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук (2010 р.).

Вчене звання – доцент (2013 р.).

Освітнє і наукове зростання. Вищу освіту здобув у 2000 р., закінчивши Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Музика і оркестрова робота” та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача музики, організатора оркестрової роботи. У 2003 р. закінчив аспірантуру, у 2009 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Проблема соціалізації особистості в педагогічній теорії та практиці України в 20-ті роки ХХ століття” за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (диплом кандидата педагогічних наук - 2010 р.). У 2019 р. закінчив з відзнакою магістратуру за спеціальністю 231 Соціальна робота та отримав кваліфікацію магістра соціальної роботи. У 2022-2024 рр. навчається у докторантурі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Професійне зростання. Із 2003 р. працює у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на посадах асистента (2003-2013 рр.), доцента (з 2013 р.) кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Виконував обов’язки заступника декана з заочної та післядипломної освіти (2003-2014 рр.) та з навчальної роботи (2016 р.) факультету психології та соціальної роботи.

Професійні відзнаки:

Обласні – Подяка від комітету Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (2017 р.), Подяка від Чернігівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм (2020).

Міські – грамоти за вагомий внесок у розвиток дитячого футболу в місті Ніжині (2015, 2016, 2017 рр.).

Університетські – грамота за науково-педагогічну діяльність (2010 р.); грамоти за високі показники у навчально-виробничій діяльності (2014 р., 2017 р.); Дошка пошани (2017 р.).

Наукові інтереси, публікації. Основний напрямок наукових пошуків – професійна підготовка фахівців соціальної сфери щодо інтеграції осіб з інвалідністю, особливості соціалізації осіб з девіантною поведінкою. У своєму науковому доробку має більше 100 публікацій, серед яких монографії, наукові статті у фахових, зарубіжних та наукометричних виданнях, навчальні посібники, в тому числі з грифом МОН України, методичні рекомендації та ін.

Навчальна і методична робота. Розробив та викладає навчальні дисципліни: «Теорія соціальної роботи», «Практикум з соціальної роботи», «Соціальна профілактика», «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти», «Інклюзивна педагогіка з основами дефектології» та ін., керує курсовими, кваліфікаційними та дисертаційними дослідженнями здобувачів вищої освіти. Під керівництвом було успішно захищено більше 50 кваліфікаційних робіт (дипломних та магістерських); підготовлені та опубліковані 80 студентських наукових праць; молоді науковці ставали переможцями та призерами Всеукраїнських наукових конкурсів.

Громадська і виховна робота. Виконує обов’язки куратора академічних груп. Бере активну участь у підготовці та проведенні факультетських свят – «Посвята у першокурсники», «Ну-мо, першокурсник», заходів до дня працівників соціальної сфери та дня соціального педагога. Виконує обов’язки профорга кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative