Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

На кафедрі працює з 2002 року.

Посада - доцент (2002 р.).

Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук (1994 р.).

Вчене звання – доцент (2001 р.).

Освітнє і наукове зростання. Вищу освіту здобула у 1983 р., закінчивши Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького (нині Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова) за спеціальністю «Педагогіка і психологія»; отримала кваліфікацію викладача-дослідника з педагогіки і психології. У 1994 р. закінчила аспірантуру та захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування у майбутнього вчителя уміння навчати дітей вчитися» за спеціальністю 13.00.01 - загальна педагогіка та історія педагогіки (диплом кандидата педагогічних наук - 1994 р.).

Професійне зростання. Із 1987 р. працює у Ніжинському державному університеті ім. М.Гоголя на кафедрі педагогіки на посадах асистента (1988-1990), старшого викладача (1990-1998), доцента (1998-2002 рр.);доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи (з 2002 р.). З 2008 р. – сертифікований психотерапевт, міжнародний тренер освітніх проектів з Позитивної Психотерапії (з 2011 р.).

Професійні відзнаки:

Всеукраїнські – Відмінник освіти України (2005 р.), орден «Єдність та Воля» за представленням командування ЗБТО «Ніжин» (2019 р.).

Міські – Грамоти і Подяки від закладів освітньої та соціальної сфери за активне та відповідальне партнерство, Подякавід Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради (2019 р.).

Університетські – Грамоти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (2016 р., 2018 р.), Диплом лауреата премії Вченої ради НДУ «За успіхи у науковій роботі зі студентами - 2018» (2019р.), Дошка пошани (2021р.).

Наукові інтереси, публікації. Основний напрямок наукових пошуків – підготовка фахівців соціальної сфери до консультативної роботи. У своєму науковому доробку має більше 100 публікацій (одноосібні і у співавторстві з зарубіжними колегами), серед яких монографії, навчальні посібники, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації. Член наукової Ради V і VІ Міжнародних наукових семінарів для студентів «Родина як середовище соціалізації дитини» (Державна Вища Професійна Школа у м.Хелм, Польща).

Навчальна і методична робота. Розробила та викладає навчальні дисципліни: «Практикум із соціальної роботи», «Методи та організація соціальних досліджень», «Методи та організація педагогічних досліджень», «Соціальна експертиза», «Основи консультування», «Організація і методика соціально-педагогічного тренінгу», «Соціально-педагогічне консультування», Соціально-педагогічна робота з адиктивно узалежненими сім’ями та інші. Під керівництвом Борисюк С.О. було успішно захищено понад 30 кваліфікаційних (дипломних, магістерських) робіт; підготовлені та опубліковані десятки студентських наукових праць; організовуєтьсяучасть студентів і магістрантів у проекті «Підготовка волонтерів-консультантів Телефону Довіри в Університеті Третього Віку за методом «рівний рівному» (2019-2020 рр.), співавторка апробації проекту «Навчально-реабілітаційний центр «Інклюзивна іпотерапія».

Громадська і виховна робота. Координатор міжнародної співпраці кафедри. Керівник Центру соціально-педагогічних досліджень (з 2011 р.), який діє при кафедрі. Член редакційної колегії іноземного рецензованого наукового видання «SCIENTIA» (Польща) з 2017 р. Активний громадський діяч, учасник заходів і проектів органів міського самоврядування та Ніжинської територіальної громади. Куратор студентської групи.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative