Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Вітаємо випускників!

11 липня 2024 року відбулось вручення ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРІВ.

Кафедра ВІТАЄ наших ВИПУСКНИКІВ з отриманням ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Детальніше ...

Міжнародний проєкт продовжується

На початку липня делегація Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (проф. О. Лісовець, доц. Є. Плотніков, доц. Р. Новгородський, доц. Н. Талавіра) відвідала Університет Вулвергемптона (Великобританія) для участі у заходах проєкту «Інклюзивна освіта в Україні: вивчення можливостей в умовах кризи, спільна розробка практик та підтримка вчителів», який з 2023 року реалізується спільними зусиллями двох університетів.

Детальніше ...

Відвідання Інклюзивно-ресурсного центру

У Міжнародний день захисту дітей студенти спеціальності "Соціальна робота" разом з асистентом кафедри Г. Б’янкою на запрошення Служби у справах дітей виконавчого комітету Ніжинської міської ради відвідали Інклюзивно-ресурсний центр м. Ніжин. Свято було наповнене посмішками, радістю, обіймами, виступами, подарунками!

Детальніше ...

Міжнародна конференція для молодих науковців

21 травня 2024 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція для молодих науковців «Науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», організована кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи. У конференції взяли участь представники вітчизняних та зарубіжних закладів вищої та фахової передвищої освіти: Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж ім. С. В. Руднєва», Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie та ін.

Детальніше ...

Форум сімейних цінностей – 2024

15 травня 2024 р. у Ніжинському державному університеті відбувся традиційний захід для студентської спільноти – «Форум сімейних цінностей – 2024», присвячений відзначенню Міжнародного дня сім’ї.

У межах форуму кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи було проведено низку активностей для студентської та учнівської молоді, спрямованих на популяризацію сімейних цінностей. Зокрема, менеджерками БО «СпівДія» Христиною Шимко та Катериною Топчій проведено соціально-педагогічний тренінг «Критичне мислення з елементами психоемоційної підтримки», спрямований на організацію простору для психоемоційного розвантаження, шляхом поєднання арттерапевтичних методик та розвиваючих вправ з критичного мислення.

Детальніше ...

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА!

Вітаємо студентку ІІІ курсу групи СР-31 Лук'яненко Владиславу та її наукового керівника доц. Борисюк С. О. з ПЕРЕМОГОЮ на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії у 2023–2024 н.р., який відбувся в Уманському державному педагогічному університеті імені П. Тичини! Владислава блискуче захистила наукову роботу на тему «Забезпечення безбар’єрності міського середовища як умова реалізації прав маломобільних груп населення». Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!!!

Див. також привітання від ректорату.

 

Детальніше ...

СПІВПРАЦЯ З ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ

Під час вивчення вибіркової навчальної дисципліни «Соціальна робота у сфері зайнятості населення» передбачена зустріч з працівниками у сфері працевлаштування населення. На практичне заняття, яке проводила 18 квітня 2024 р. старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Т. В. Зінченко, долучилася І. А. Бондаренко, профконсультант, психолог Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості населення, яка ознайомила студентів із метою, структурою та напрямками діяльності Державної Служби Зайнятості України, а також статистичними даними. Найбільшу зацікавленість у студентів викликали питання щодо працевлаштування та проведення профорієнтаційної роботи з різними категоріями населення в Ніжинській філії в умовах воєнного стану, а також особливості працевлаштування студентської молоді під час навчання та після його завершення.

Детальніше ...

НОВА ПРОГРАМА КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 8 по 13 квітня 2024 року на платформі Ніжинського державного університету командою викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи (Качалова Т.В., Новгородський Р.Г., Останіна Н.С., Зінченко Т.В.) були реалізовані курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Соціальний супровід ветеранів війни та їхніх сімей у громаді». Ветерани російсько-української війни – перше в новітній історії України покоління ветеранів, яких ми як суспільство визнаємо одразу. Проте немає цілісної системи переходу від військової служби до цивільного життя для інтеграції досвіду мобілізованих та військовослужбовців за контрактом до іншої наступної зайнятості.

Детальніше ...

«ДОБРА СПРАВА – ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ» 27 березня 2024 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя було підведено підсумки конкурсу «Добра справа – шлях до перемоги» (до Всесвітнього дня соціальної роботи), організованого кафедрою соціал

27 березня 2024 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя було підведено підсумки конкурсу «Добра справа – шлях до перемоги» (до Всесвітнього дня соціальної роботи), організованого кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи і проведеного протягом березня серед соціально активної учнівської молоді. Було надіслано 27 конкурсних робіт від учнів та вчителів з Чернігівської, Київської, Полтавської областей. Всі учасники були запрошені до університету для отримання сертифікатів, дипломів, подяк та подарунків. Приємно, що серед гостей було і багато випускників кафедри, які приїхали разом зі своїми вихованцями. Ціла делегація на чолі з директором І. Процько завітала з Талалаївського ліцею (Ніжинський район).

Детальніше ...

СПІВПРАЦЯ З СпівДією

Бути небайдужими до людських проблем, завжди відкритими для спілкування з тими, хто потребує допомоги – це важлива і гуманна справа! Під цим гаслом у стінах університету для студентів спеціальності 231 Соціальна робота відбувся тренінг з психоемоційної підтримки. Цей тренінг провидили К. Топчій та Х. Шимко – ментори програми «СпівДія заради Дітей» (реалізується благодійним фондом «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України). Ресурсне заняття допомогло встановити міцніші та більш відкриті стосунки у колективі (гра #наемоціях), а за допомогою творчого самовираження через картини-афірмації учасникам нагадали про особисті сили та віру, підтримуючи високий рівень самооцінки та впевненість у собі.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative