Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Посада: професор кафедри політології, права та філософії

Наук. ступінь: доктор політичних наук

Вчене звання: доцент

Провідний науковий співробітник відділу проблем світового політичного розвитку, доктор політичних наук, доцент.

У 2001 р. закінчив історико-правознавчий факультет Ніжинського державного педагогічного університету ім. М. В. Гоголя.

У 2001–2003 рр. працював учителем історії та права Великодимерського навчально-виховного комплексу у Броварському районі Київської області. Протягом 2003–2008 рр. – молодший науковий співробітник Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського НАН України.

2008 р. – присуджено науковий ступінь кандидата історичних наук.

2014 р. – присвоєно вчене звання доцента по кафедрі міжнародної інформації.

2019 р. – присуджено науковий ступінь доктора політичних наук.

Впродовж 2008–2016 рр. працював доцентом кафедри міжнародної інформації Національного авіаційного університету. Протягом 2016–2019 рр. – старшим науковим співробітником науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Брав участь в розробці низки планових  науково-дослідних тем МОН України. Виступав офіційним опонентом на захисті дисертаційних робіт.

В Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України працює з 2019 р. на посаді провідного наукового співробітника.

Член вченої ради Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України. Рецензент фахового наукового видання – журналу „Політичні  дослідження”.

Роботу в Інституті суміщає з викладацькою – працює на посадах професора кафедри міжнародного регіонознавства Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професора кафедри міжнародних відносин факультету права та міжнародних відносин Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та професора кафедри політології права та філософії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Автор 150 наукових і науково-методичних публікацій, у тому числі статейу періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та WebofScienceCoreCollection.

Сфера наукових інтересів: геополітика, геостратегія та зовнішня політика великих держав, зовнішня політика України, національна безпека.

Ідентифікатор в міжнародному реєстрі ORCID

Профіль в реєстрі науковців України