Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Посада: доцент кафедри політології, права та філософіїГеєць Ірина Віталіївна

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

Контакти:

E-mail:  hiv80@ukr.net

Народилася в м. Ічня Чернігівської області.  Освіта вища, у 2002 році закінчила Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія та правознавство» та отримала кваліфікацію учителя історії та правознавства. У 2006 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та отримала кваліфікацію юриста.

3 серпня по вересень 2002 року працювала учителем суспільних наук Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (Київська обл., Броварський р-н), з вересня 2002 по серпень 2005 року – асистент кафедри історії України та правознавства, з вересня 2005 року по травень 2015 року – асистент кафедри права та методики викладання історико-правознавчих дисциплін Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а з травня 2015 р. і по теперішній час – доцент  кафедри політології, права та філософії.

У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень на тему „Правове регулювання вищої педагогічної освіти в Україні з початку ХІХ ст. до 1917 р. (на матеріалах Київської та Чернігівської губерній)”. Викладає юридичні дисципліни. Має більше 80 друкованих праць.

Наукові інтереси: теорія та історія держави і права, освітнє право, міжнародне право, міжнародний захист прав людини.

Заміжня, виховує доньку.