Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Деканат

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Контакти

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 081 ПРАВО

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя навчаються майбутні юристи, захисники правопорядку, юрисконсульти, нотаріуси, судді, адвокати та інші представники юридичних професій.

 

Професія юриста – найпрестижніша у світі. Сьогодні ситуація на ринку праці така, що перелік посад, на які можуть претендувати професійні правники росте з кожним днем. Багато людей цієї спеціальності займають керівні посади у державних відомствах, управліннях, приватних організаціях та установах.

МИ здійснюємо підготовку фахівців за освітніми рівнями бакалавр, магістр для системи юстиції, судових, правоохоронних, правозахисних органів, а також юридичних служб, підприємств, установ, організацій. До реалізації ОП Право залучені висококваліфіковані науково-педагогічні працівники.

ВИ можете отримати юридичну освіту за денною та заочною формами навчання на історико-юридичному факультеті, де створено всі умови для професійного,  інтелектуального та духовного розвитку студентів.

Університет сприяє належній практичній підготовці здобувачів вищої освіти.

Студенти університету можуть навчатися на військовій кафедрі та разом з дипломом про вищу освіту отримати звання «офіцер запасу».

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!

Правила прийому до ЗВО у 2021 р. затверджені Вченою радою університету 30.12.2020 р. http://surl.li/aeexq, відповідно до яких для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра зі спеціальностей 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», напрямів 6.030401 «Правознавство», 6.030202 «Міжнародне право». 25.05.2021 р. МОН надало роз’яснення та довело до відома приймальну комісію, що у зв’язку із зупиненням дії наказів МОН України Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду, тепер можливий «перехресний» (з інших спеціальностей) вступ на ОП Право за другим (магістерським) рівнем (http://surl.li/aepik).

Конкурсний відбір здійснюється за результатами вступних випробувань у формі ЄВІ (це тестування з іноземної мови) та ЄФВВ (виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей). Дані вступні випробування проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

Конкурсний бал обчислюється: КБ=К1×П1+К2×П2+К3×П3, де П1 - оцінка ЄВІ (100-200 б.), П2 - оцінка ЄФВВ за тест із права (100-200 б.), П3 - оцінка ЄФВВ за ТЗНПК (100-200 б.); К1, К2, К3 - невід'ємні вагові коефіцієнти. Вони встановлюються ЗВО на рівні не менше ніж 0,25 кожний. ЗВО встановив наступні: К1=0,25, К2=0,5, К3=0,25.

 МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative