Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва запрошує науково-педагогічних працівників пройти стажування (підвищення кваліфікації) в період: з 1 квітня по 10 травня 2024 року

на Facultatea de Litere, Centrul Universitar Nord din Baia Mare (Факультет суспільних наук, Північний університетський центр у Бая-Маре, Бая-Маре, Румунія)

за наступними напрямками:

• Журналістика, реклама та PR
  • Історія
  • Культура та мистецтво
  • Педагогіка та психологія
  • Політологія
  • Публічне управління та адміністрування
  • Соціологія
  • Філологія
  • Філософія
  • Юридичні науки

в Inštitút odborného rozvoja, (Інститут професійного розвитку, (Братислава, Словаччина) за наступними напрямками:

• Медицина та стоматологія
  • Ветеринарна медицина
  • Економіка
  • Продовольство, аграрні науки
  • Технічні науки
  • Фізико-математичні науки
  • Фізичне виховання
  • Хімія та біологія

Напрямок, тематика, дати проходження, а також місце проходження стажування можуть бути скореговані, відповідно до потреб науково-педагогічного працівника.

Вартість проходження стажування становить 100 євро (для членів Асоціації міжнародного освітнього та наукового співробітництва - 90 євро).

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів. Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (англійською мовою із зазначенням погодинної програми) та збірник тез науково-методичних доповідей (за потреби).

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно Наказу МОН України № 322 від 17.03.2021), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.