Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

16 червня відбулась конференція трудового колективу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Конференція розпочалась з обрання президії, до складу якої увійшов перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи Бойко О.Д., голова профкому працівників Лейберов О.О., доцент кафедри методики викладання української мови та літератури Голуб Н.М., голова студентської ради Порада О.
Трудовий колектив шляхом відкритого голосування погодив нову редакцію статуту університету зі змінами:
- Змінити адресу вузу. Нова адреса: вул. Графська, 2;
- Змінити назву структурного підрозділу «Центр інформатизації» на «Інформаційно-обчислювальний центр»;
- Статут засвідчувати підписом Самойленка О.Г.
- Статут подати у Міністерство освіти і науки України на затвердження.
Далі ректор університету Самойленко О.Г. привітав Горянську А.М. і вручив їй атестат доцента. Студентам 3 курсу факультету іноземних мов в особі Поради Олександри вручив грамоту Управління освіти ніжинської міської ради за активну участь у роботі літніх мовних таборів у гімназіях №3, №16, школі №10, ліцеї.
Далі ректор перейшов до низки актуальних питань, підвівши підсумки своєї роботи на посаді ректора. Було озвучено наступні питання:
- Пройшла низка зустрічей зі студентським активом, структурними підрозділами щодо вартості проживання у гуртожитках;
- Оновлення матеріальної бази;
- Переведення опалення приміщень на альтернативні джерела постачання;
- Переведення студентів і викладачів природничо-географічного факультету з географічного корпусу в навчальний корпус №2, а студентів факультету психології та соціальної роботи в гуртожиток №1;
- Створення літніх шкіл на території вузу для рентабельності їдальні;
- Можливість надання додаткових освітніх послуг;
- Зміна навантаження на одного викладача;
- Розроблені проекти низки документів;
- Проводиться профорієнтаційна робота – укладена низка угод про співпрацю, розміщена реклама на радіо, в пресі;
- Розширено перелік спеціальностей, акцент зроблений на класичні спеціальності;
- Ліцензовано 7 докторських програм.

Далі ректор подякував за увагу всім присутнім і побажав в майбутньому іти на розвиток, а не лише на стабілізацію ситуації у вузі.