Музейний комплекс

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Вступ на бакалаврат

Для вступу до ЗВО України абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест з української мови, математики та історії України, за результатами якого буде виставлено три оцінки, які оголосять відразу після закінчення тестування. Тест міститиме 60 запитань, проходитиме в онлайн режимі протягом 80 хвилин у визначених пунктах тестування. Крім того, буде можливість переривання складання онлайн-тесту в разі повітряної тривоги. Будуть передбачені основні, спеціальні та додаткові сесії тестування.

Реєстрація на тестування триватиме до 09 квітня 2022 року в системі учасників найвищого незалежного оцінювання (ЗНО).

Для вступу до закладів вищої освіти на основі повної середньої освіти необхідно:

• на спеціальності з творчим конкурсом – творчий конкурс;
  • інші спеціальності на бюджет, а також спеціальності галузей знань 05, 06, 07, 08, 22, 24, 28, 29 за контрактом – національний мультипредметний тест;
  • інші контрактні спеціальності – мотиваційний лист.

Для вступу до закладів вищої освіти на основі молодшого спеціаліста необхідно:

• або дві предметні оцінки ЗНО 2019-2021 років,
  • або національний мультипредметний тест.

Зокрема, в разі вступу на бюджет мотиваційний лист використовуватимуть для рейтингування абітурієнтів з однаковим конкурсним балом.

Вступ на магістратуру

Для вступу на магістратуру на підставі бакалаврату необхідно:

• на спеціальності Право та Міжнародне право – магістерський комплексний тест (іноземна мова та право);
  • на спеціальності галузей знань 05, 06, 07, 28, 29 (крім Міжнародне право) – магістерський тест навчальної компетентності та іспит за спеціальністю в закладі освіти;
  • інші спеціальності:

а) іспит за спеціальністю в закладі освіти на бюджетні місця;

б) мотиваційний лист на контрактні місця.