Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Підведено підсумки першого моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Такий моніторинг провела Команда Міністерства освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Пенсійним фондом України.

За результатами моніторингу Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя став найкращим в області, отримавши максимальну кількість балів – 1,25, і увійшовши до 15% найкращих. В загальному ж рейтингу  університет посів третє місце. Оцінка зайнятості – 70,35 (найвища в Україні – 71,12), відсоток зайнятих – 63,8. 13% випускників з них працюють за фахом. Всього аналізували 138 закладів вищої освіти по Україні. Вітаємо наш університет і бажаємо й надалі тримати цю високу планку!