Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Героєм чергового випуску авторської програми Олега Володарського "Сповідь" став доктор філологічних наук, професор Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, заслужений діяч науки і техніки України, краєзнавець Самойленко Григорій Васильович.

Цю людину знають як працелюбного і наполегливого дослідника, патріота, викладача, який відкрив сотням своїх студентів українську культуру, прищепив любов до рідного краю, його історії та культури.
Відомий науковець поділився спогадами про малу батьківщину, дитинство, родину, також навчання у Київському університеті та шлях до Ніжина, міста, де, як каже сам Григорій Васильович, він зрозумів, що зможе реалізувати свої задуми.
Чому обрав Ніжин, як складалася кар'єра у Ніжинській вищій школі, завдяки чому вдалося зробити величезний вклад у науку (70 монографій, понад 500 статей) дивіться у відео.

Матеріал з сайту: mynizhyn.com