Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Цікаво, як би ви могли продовжити твердження "Політика - це ..."? Ми впевнені, що відповіді б були різні не тільки за змістом, але й за емоційним забарвленням. А чи хочете ви подивитись на політику з іншого боку, з ракурсу самих політиків?
Якщо ти хочеш спростувати для себе усталене в суспільстві твердження "мій голос нічого не вирішує", то запрошуємо тебе до команди учасників проекту "Школа молодого політика - 2021" (автор та координатор проекту - Катерина Шекера), який буде реалізований за фінансової підтримки Active Citizens Ukraine та British Council Британської Ради в Україні, КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" та Ніжинська міська рада.
Школа молодого політика триватиме з 4 червня до 15 липня 2021 року та передбачає 5 інформаційних сесій, знайомство з роботою діючих депутатів Ніжинської міської ради, Чернігівської обласної ради та Верховної ради України, проходження учасниками стажувальної практики при депутатах.
Учасниками можуть бути особи віком 14-35 років, які мають приналежність до Ніжинської територіальної громади (навчаються чи проживають) та пройшли попередню реєстрацію за цією формою. В кінці проекту усі учасники, які пройшли навчання у Школі молодого політика (не менше 90% часу), отримають відповідні сертифікати та подарунки.
Прочитано 81 разів
теги

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative