Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Другий тиждень з 1 лютого 2021 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя в межах реалізації проєкту «Програма вдосконалення викладання у вищій освіті» тривають курси підвищення кваліфікації викладачів університету по використанню платформи УНІКОМ у освітньому процесі. Заняття проводять викладачі та працівники кафедри інформаційних технологій і аналізу даних: Горошко О.Л., Чернишова Е.О., Лисенко І.М., Лісова Т.В. та Бугаєць Н.О.

Під час занять розглядаються наступні теми:

• Інтерфейс платформи Moodle. Реєстрація у системі, робота за користувачами, ролі користувачів. Облікові записи. Адміністрування користувачів, групи, методи підключення до курсу, видимість, відключення.
  • Створення і налаштування курсу. Управління курсами та категоріями в системі Moodle. Адміністрування курсу. Дизайн курсу. Блоки. Імпорт/експорт курсів.
  • Конференції з BigBlueButton.
  • Ресурси курсу (веб-сторінка, посилання, книга, файл, напис, тека).
  • Банк тестових завдань, категорії і структура, типи завдань, створення завдань, імпорт-експорт завдань
  • Діяльності на курсі (форум, чат, глосарій, вікі, база даних, тест, завдання, H5P, mindmap, анкети, семінар, урок) та їх налаштування.
  • Налаштування журналу оцінок. Тип підсумкової оцінки.
  • Хмарні технології у дистанційному навчанні.

Для отримання сертифікату про підвищення кваліфікації, викладачам потрібно не просто прослухати дистанційні лекції, але і виконати завдання для підтвердження отриманих навичок роботи у системі Moodle.
Побажаємо всім учасникам успішної роботи та плідних результатів!

УНІКОМ